Konsultavimas

Mes vertiname savo klientus ir jais rūpinamės, todėl teikiame profesionalias konsultacijas nestandartinių (negabaritinių, specialiųjų, pavojingų, kompleksinių) krovinių pervežimo klausimais, optimizuojame veiklos procesus siūlydami alternatyvas, tokiu būdu padėdami Jums taupyti nesamdant papildomo personalo.

Konsultuojame taisyklingo prekių ar krovinio pakavimo, tvirtinimo klausimais. Atsižvelgiant į tai, kad skirtingose pasaulio šalyse reikalavimai krovinio transportavimui skiriasi, paaiškiname rizikas, kurios galimos dėl nustatytų reikalavimų nesilaikymo ar neatitikimo. Esant poreikiui ar pageidavimui – pakuojame, markiruojame, rūšiuojame krovinį taip, kad šis atitiktų skirtingose pasaulio šalyse keliamus reikalavimus.

Konsultuojame darbo su Lietuvos ir Rusijos Federacijos muito klausimais, apskaičiuojame muitų mokesčius, bei pateikiame ekonomiškiausius ir/ar  greičiausius maršrutų variantus. Taip pat konsultuojame gabenamų krovinių draudimo klausimais, rekomenduojame draudikus, siūlančius geriausias draudimo sąlygas.

Turite klausimų? Norite profesionalaus patarimo? Susisiekite, ir mes atsakysime į visus Jūsų klausimus.

Top Management Group – tarptautinė kompanija, teikianti aukščiausio lygio vadybos paslaugas. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "LINEKA" narė.